visiGPS

Gamintojai

reklama

TomTom XL Classic IQ Routes

Gražesnis, funkcionalesnis, novatoriškas ir papildytas GO serijos imtuvų žemėlapių savybėmis !  Imtuvas pagamintas iš aukštos kokybės juodo plastiko detalių.

Smulkiau

Išparduodama!
87,00€


Notify me when available


        Gražesnis, funkcionalesnis, novatoriškas ir papildytas GO serijos imtuvų žemėlapių savybėmis – TomTom XL IQ Routes Edition. Imtuvo korpuso forma nepakitusi, ji paveldėta iš XL Traffic modelio, tačiau imtuvas pagamintas iš aukštos kokybės juodo plastiko detalių, vietomis pabrėžtinai išsiskiriantis pilkais „metalo“ spalvos elementais. Funkcionalesnis – imtuve jau įdiegta naujoji TomTom programinės įrangos branduolio versija, kuri ne tik naujai atvaizduoja pateikiamas imtuve pasirinktis, tačiau turi ir naujus maršrutų planavimo bei kitų funkcijų algoritmus. Visgi svarbiausia, kad imtuvas paveldėjo GO serijos modelių žemėlapių savybes, t.y. IQ Routes – informacija apie eismą keliuose tam tikru laiku tam tikroje vietoje, bei  Advanced lane guidance – patarimas apie eismo juostos pasirinkimą.

  • IQ Routes™ – Jūsų geriausias kelias. Visi puikiai žinome, kad automobilių srautas pirmadienį piko valandomis yra nepalyginamai didesnis nei sekmadienio ramų vakarą. Norime, kad kelionė būtų maksimaliai saugi, kad pasiektumėm tikslą kiek įmanoma greičiau. Važiuodami su naujaisiais GO serijos kelio navigatoriais, būsite tikri, kad kelias, kuriuo važiuojate šiandien ir šiuo metu yra geriausias. Juk kelias, kuriuo važiuojame priklauso nuo savaitės dienos ir laiko – TomTom kompanija surinkdama anoniminius duomenis apie keliones iš daugiau kaip 7 milijonų vartotojų žino kada tam tikri keliai būna perpildyti ir nepriklausomai nuo juose leistino didesnio greičiau, juose užtrunkama kur kas ilgiau. TomTom kompanijos duomenimis 50 % parinktų IQ Routes™ kelių bus kur kas greitesnis, malonesni ir saugesni!
  • Advanced lane guidance. Privažiavus sankryžą TomTom kelio navigatorius aiškiai parodys kokia juosta Jums reikia važiuoti, kartu pateikdamas ir kelio ženklų simbolius, kurie atitiks tikrovėje iškabintus informacinius ženklus. Likus mažiau nei 800 metrams iki reikiamo nusukimo, navigatorius pateiks aiškų trimatį paveiksliuką simbolizuojantį kelio juostas ir žinomą rodyklę – kuria juosta Jums reikia važiuoti. Tad nesvarbu kokio sudėtingumo būtų sankryžą, dėka Advanced lane guidance savybės visada žinosite kur ir kada pasukti.

Lengvas ir intuityvus valdymas. Lietuviškas meniu bei kalbinės instrukcijos, didelės ir aiškios piktogramos bei jokio papildomo įdiegimo nereikalaujantis imtuvas suteiks paprastos ir lengvos navigacijos galimybes. Naujas didelis garsiakalbis užtikrins nepriekaištingą kokybę, o naujasis EasyPort™ laikiklis suteiks dar daugiau laisvės bekeliaujant.

  • Didelį, beveik 11 cm įstrižainės ekraną. Imtuvo ekrane aiškiai matysite pateikiamas vaizdines instrukcijas ir jus supančią aplinką, nepriklausomai nuo to kaip toli bus pritvirtintas imtuvas automobilyje. Be to paprasčiau naudositės skaitmenine klaviatūra norėdami įvesti reikiamą adresą ar susirasti reikiamą objektą iš pateikiamo sąrašo.
  • Lankytinų vietų gausa. Imtuve įdiegta begalė lankytinų vietų, t.y. viešbučiai, restoranai ir kavinės, kultūriniai objektai, kai kuriose šalyse pateikiami stacionarūs greičių matuokliai. Lankytinų objektų paiešką atliksite tiek pagal nurodytą šalį ar miestą, tiek pagal Jūsų esamą poziciją – taip greičiausiai susirasite reikiamą viešbutį, kavinę ar kitą dominantį objektą. Taipogi imtuvuose jau įdiegta Lietuvos stacionarių greičių matuoklių duomenų bazė.
  • Žemėlapių gausa ir detalumu. Naujame modelyje įdiegtas Europos žemėlapis, kurį sudaro: 

Žemėlapiai:

Estija, Vokietija, Austrija, Slovėnija, Šveicarija, Italija, Malta, Čekija, Vengrija, Lietuva, Lenkija, Slovakija , Lichtenšteinas, Rumunija, San Marinas, Ukraina, Vatikanas, Bulgarija, Latvija, Kroatija

Pagrindiniai keliai:

Albanija, Baltarusija, Bosnija ir Hercogovina, Makedonija, Moldavija, Juodkalnija, Serbija.

  • Žemėlapių korektūros galimybe. Tai jau atnors kartos imtuvas, kuriame įdiegta „Map Share“ programinė įranga, suteikianti galimybę taisyti turimus žemėlapius, pavyzdžiui užblokuoti nepravažiuojamus ar taisomus kelius, keisti eismo kryptis, pakeist gatvės pavadinimą bei administruoti lankytinas vietas jas pridedant ar taisant esamas. Visais šiais atliktais Jūsų ir kitų vartotojų pataisymais galėsite tarpusavyje pasidalinti pasinaudodami pateikta nemokama TomTom HOME programine įranga asmeniniam kompiuteriui. Taip užtikrinsite, kad imtuve įdiegti žemėlapiai tikslūs ir atitinka esamą kelių būklę.

Be to jei nusipirkus navigatorių kompanija TomTom per 30 dienų nuo Jūsų pirkimo dienos išleis naujas žemėlapių versijas, pasinaudodami TomTom HOME programine įranga juos parsisiųsite ir įdiegsite nemokamai. Būsite tikri, kad žemėlapiai imtuve bus naujausi!
 

 

    Saugiu ir paprastu kelionės tikslo pasiekimu. Žinoma, imtuvas puikiausiai atitinka šiuolaikinius GPS signalo priėmimo standartus, pasižymi greitu kelio perskaičiavimo algoritmu bei suteikia galimybę pasirinkti kelionės tikslą tiek nurodant adresą, tiek vietą žemėlapyje arba tiesiog įvedant koordinates.

Be viso to begalės kitų funkcijų bei papildomų aksesuarų, kurie sukurti remiantis ne tik ilgamete patirtimi, bet ir vartotojų išreikšta nuomone. Be abejo tai vienas geriausių ir ekonomiškiausių rinkoje kainos ir kokybės santykio kelio navigatorių.

Instrukciją lietuvių kalba galite parsisiųsti čia. GPS Imtuvas GPS modulis: 20 kanalų SiRF Star III modulis su WAAS/EGNOS funkcija. Techninės Charakteristikos Imtuvo dydis: 118 x 83 x 25 mm Svoris: 186 g Duomenų perdavimas: USB Kalbos: Lietuvių, Rusų, Anglų, Vokiečių ir kitos. Atsparumas drėgmei: - Ekranas Skiriamoji geba: 480 x 272 pikselių Dydis: 4.3 colių [10,9 cm] įstrižainės Atmintis Vidinė atmintis: 2 GB Atminties išplėtimas: - Maitinimas Akumuliatorius: Integruotas, pakraunamas Li-Ion akumuliatorius. Vidutinė darbo trukmė: 2 val. Kelių žemėlapiai Tiekėjas: TeleAtlas
Detalus Europos žemėlapis ASR, ALG, IQ Routes™.

Prekė nauja garantija 24 mėn.


Joks klientas nereiškia nuomonę šiuo momentu.

Tiktai registruotas vartotojas gali skelbti naują komentarą.

Krepšelis  

(tusčia)

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių

reklama