visiGPS

Gamintojai

reklama

Garmin MONTANA 600 Moto Bundle

Pasiimkite šį navigatorių į žygį, į medžioklę arba plaukiodami. Modelis Montana turi integruotą didelį 4 colių spalvotą ir lietimui jautrų ekraną su dviguba orientacija, palaikomi įvairiausi sausumos žemėlapiai, jūrlapiai bei kita (pvz. palydovinės BirdsEye™ Satellite Imagery nuotraukos). Montana prietaisas turi visas pagrindines aktyvaus poilsio funkcijas.

Smulkiau


405,00€

Likutis:

1 vnt

Įspėjimas: Paskutinė prekė!


Garmin MONTANA 600 Moto Bundle

Pasiimkite šį navigatorių į žygį, į medžioklę arba plaukiodami. Modelis Montana turi integruotą didelį 4 colių spalvotą ir lietimui jautrų ekraną su dviguba orientacija, palaikomi įvairiausi sausumos žemėlapiai, jūrlapiai bei kita (pvz. palydovinės BirdsEye™ Satellite Imagery nuotraukos). Montana prietaisas turi visas pagrindines aktyvaus poilsio funkcijas, tokias kaip 3-ašių kompasas su nuokrypio kompensavimu ir barometrinis aukštimatis. Taip pat galite papildomai įsigyti automobilinį laikiklį bei City Navigator NT® žemėlapius, tam kad prietaisas praneštų navigacijos patarimus keliuose nuo posūkio iki posūkio.

Gaukite didelį vaizdą

Navigatorius Montana turi didelį 4 colių spalvotą, didelės raiškos, lietimui jautrų ekraną, kuris užtikrina nepriekaištingą vaizdą net prie tiesioginių saulės spindulių. Paprastas valdymas duoda pilną laisvę poilsiaujant, kuriam skirsite daugiau laiko negu ieškant informacijos. Patvarus ir vandens nepraleidžiantis navigatorius Montana nebijo smūgių, purvo ir vandens. Šis prietaisas visur jaučiasi kaip namie, nesvarbu kur jį benaudotumėte - jachtoje, keturratyje arba iškylaujant.

Naudokite bet kur

Daugybė tvirtinimo elementų leidžia Montana naudoti keturračiuose, dviračiuose, kateriuose, automobiliuose, o taip pat kaip asmeninį navigatorių.Kartu su automobiliniu laikikliu ir City Navigator NT® žemėlapiu, prietaisas duos navigacijos patarimus nuo posūkio iki posūkio balsu. Taip pat galite pasirinkti patvarų laikiklį keturračiui arba motociklui. Kur be nuspr3stumėte naudoti Montana - mes galime pasiūlyti patvarų laikiklį bei žemėlapius.

Žemėlapiai

microSD™ kortelės lizdas bei 3 Gb vidinė atmintis leidžia Jums panaudoti įvairius kartografijos tipus: topografiniai žemėlapiai kelionėms pėsčiomis, jau įkrautos BlueChart® g2 kortlės jūrose bei ežeruose arba City Navigator NT® skaičiuoti maršrutams keliuose. Montana taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (už papildomą mokestį), kad Jūs galėtumėte užkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

Belaidis apsikeitimas duomenimis

Montana modelis leidžia keistis kelio taškais, pėdsakais, maršrutais ir slėptuvėmis su kitais suderinamais Garmin GPS navigatoriais. Tokiu būdu, Jūsų draugai taip pat galės pasinaudoti Jūsų mėgiamos kelionės maršrutu arba slėptuve - tiesiog spauskite "Send" (nusiųsti) norėdami perduoti duomenis į suderinamus prietaisus.

Pozicijos skaičiavimas

Efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka greitai ir tiksliai nustato jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje. 

Naujos galimybės

Modelis Montana turi integruotą 3-jų ašių elektroninį kompasą su nuokrypio kompensacija, kuris rodo tikslią kryptį netgi tada, kada Jūs stovite vietoje arba laikote prietaisą ne horizontaliai. Barometrinis aukštimatis seka slėgio pokyčius ir nustato tikslų aukštį. Taip pat aukščio suvestinėje rasite slėgio pokyčių suvestinę pagal laiką, kad galėtumėte sekti oro pokyčius.  

Dviguba maitinimo galimybė

Modelyje Montana naudojamas unikalus dvigubas maitinimo šaltinis. Jūs galite naudotis ličio akumuliatoriumi arba tradicinėmis AA tipo baterijomis, būdu, kuris jums patogesnis.

Pramogaukite

Šis modelis palaiko slėptuvių (geocaching) GPX failus užkrovimą koordinatėms ir slėptuvių aprašams tiesiai į patį imtuvą. Norėdami pradėti medžioti slėptuves užeikite į OpenCaching.com tinklapį.

Skirtingai nei įprastas Montana 600, Moto Bundle rinkinys skirtas motociklininkams ir šip produkto komplektavime rasite papildomai:

- Baterijų pakrovėjas iš 220 V;
- Tvirtinimo įranga prie motociklo su reikalingais laidais;
- Plėvėle ekranui nuo atspindžių;

 

100% patikimumo garantija.

Visi garantiniai įrenginiai, gedimo atveju, keičiami naujais be jokių išlygų.

Tai GARMIN garantuoja !

[?] Turite klausimų apie šią prekę?

Savybės
Bevielis duom.perdavimas yra

Galimybė išsaugoti matavimo duomenis kompiuteryje yra

Nuotraukų peržiūra yra

Orientuotas į geocachingą taip

Jungtis USB

Neskęstantis vandenyje ne

Lietuviškas meniu yra

Baterija Li-on akum. arba 3 AA

Baterijų darbo laikas 16 val.

Medžioklės-žvejybos kalkuliatorius yra

PC kabelis yra

Saulės-mėnulio kalendorius yra

DCS integruota

Vidinė atmintis, MB 3 Gb

Žemėlapis Bazinis EU žemėlapis

Foto kamera nėra

Imtuvo tipas SIRF III

WAAS/EGNOS yra

Papild. GPS antenos jungtis yra

NMEA įėjimas/išėjimas yra

Atsparumas vandeniui IPX7

Ekrano tipas TFT, touchscreen, dual-orientation

Ekrano dydis, mm 51 x 89

Ekrano raiška, pix 272 x 480

Maršruto taškai (waypoints) 4000

Išsaugoti maršrutai/taškai 200/250

Automatinis maršrutizavimas yra

Automatinis tarp. taškų rūšiavimas yra

Garsiniai perspėjimo signalai yra

Ploto skaičiavimas yra

TracBack™ Funkcija yra

Pėdsako taškai (tracklog) 10000

Duomenų kortelė microSD

Barometrinis aukštimatis yra

Dydis, mm 75 x 144 x 36

Svoris, g 333

Elektroninis kompasas yra

Joks klientas nereiškia nuomonę šiuo momentu.

Tiktai registruotas vartotojas gali skelbti naują komentarą.

Krepšelis  

(tusčia)

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių

reklama