visiGPS

Gamintojai

reklama

Garmin dezl 760LMT sunkvežimiams

Navigatorius, sukurtas specialiai sunkvežimiams. Jis aprūpintas dideliu 7” ekranu, didelio garso audio garsiakalbiu ir išoriniu video išėjimu skirtu prijungti užpakalinio vaizdo kamerą. Be to, į papildomas funkcijas dabar įeina greičio ribojimai sunkvežimiams ir sunkvežimių aptarnavimo taškai (POI). Navigatorius dēzl 760LT sukurtas gyvenimui kelyje.

Smulkiau


417,00€

Likutis:

1 vnt

Įspėjimas: Paskutinė prekė!


Garmin dezl 760LMT

 
GPS navigatorius sunkvežimiams

Pradėkite kelionę kartu su dēzl 760LT – naujuoju navigatoriumi, sukurtu specialiai sunkvežimiams. Modelis 760LT aprūpintas dideliu 7” ekranu, didelio garso audio garsiakalbiu ir išoriniu video išėjimu skirtu prijungti užpakalinio vaizdo kamerą. Be to, į papildomas funkcijas dabar įeina greičio ribojimai sunkvežimiams ir sunkvežimių aptarnavimo taškai (POI). Prietaisą 760LT įvertins ne tik sunkvežimių vairuotojai - šiame modelyje įdiegta galimybė nustatyti "Namo ant ratų"(RV) profilį ir maršrutų skaičiavimas atsižvelgiant į transporto priemonės aukštį, ilgį bei svorį, taip pat navigatorių galima perjungti ir į įprasto lengvojo automobilio režimą. Navigatorius dēzl 760LT sukurtas gyvenimui kelyje.
Sekite ir perduokite duomenis apie keliones
Modelis dēzl 760LT suteikia paprastą kelionės duomenų įrašymo ir saugojimo būdą. Įveskite degalų sąnaudas, ir 760LT automatiškai įrašys panaudotus degalus kelionėje tam kad sukurti IFTA ataskaitas. Prietaisas leidžia patogiai įvesti darbo valandas ir vairavimo būseną, o po to automatiškai perspės apie HOS taisyklių pažeidimus. Po kiekvienos kelionės Jūs galite perduoti visas navigatoriaus sukurtas ataskaitas.
Platus ekranas
Jautrus lietimui dēzl 760LT 7” (17.8 см) ekranas suteikia patogią detalios informacijos peržiūrą. Sekite maršrutą ir stebėkite visus perspėjimus. Prietaisas dēzl 760LT turi savyje funkciją Lane Assist (kelio juostų informacija) kartu su Junction View (sankryžų peržiūra). Šios funkcijos dėka Jūs gausite realius artėjančių išsišakojimų ir sankryžų foto vaizdu. Prietaisas nukreips jus į reikiamą eismo juostą reikalingu metu - tai itin naudinga sudarant sudėtingose kelio atkarpose.
Užtikrinta navigacija
dēzl 760LT jau yra įdiegtas visos Europos žemėlapis (44 šalys, informacija apie sunkvežimius jose gali būti skirtinga), taip pat POI objektai. Tiesiog sudarykite savo maršrutą, įkelkite tarpinius taškus ir keliaukite. Navigatoriuje taip pat galima nustatyti eismo uždraustas zonas ir jų vengti sudarant maršrutą.
Nemokami eismo kamščių pranešimai
Judėkite aplenkdami eismo kamščius, naudodami įdiegtą FM eismo daviklį su nemokamais eismo informacijos atnaujinimais. Gaukite perspėjimus apie eismo kamščius, kelių remontą arba eismo įvykius maršruto priekyje. Po to tiesiog dēzl ekrane gaukite detalią informacija apie tai arba pasirinkite apvažiavimą.
Naudokites nüRoute™ su trafficTrends technologijomis kartu su myTrends
Modelis dēzl 760LT turi savyje technologiją nüRoute kartu su trafficTrends (suarchyvuoti duomenys apie kelionės būklę) ir myTrends (maršrutų prognozavimas). trafficTrends dėka, Jūsų navigatorius dēzl 760LT automatiškai atsimena transporto srautus įvairiu paros metu ir tuo naudojantis skaičiuoja tikslesnius maršrutus ir tikslesnį atvykimo laiką atsižvelgiant į savaitės dieną bei laiką. Jei Jūs saugote dažnai naudojamus galutinius taškus į "Mano taškus", tai su laiku prietaisas dēzl 760LT myTrends funkcijos pagalba pradės pats spėti kur Jūs ruošiatės vykti dar neįvedus kelionės tikslo. Prietaisas išduoda atvykimo laiką ir informaciją apie kelio būseną. Tokiu būdu, jei Jūs reguliariai važiuojate į darbą ir iš jo, navigatorius dēzl 760LT padės Jums atvykti laiku. Šios funkcijos nemokamos.
Saugus vairavimas
Kelyje neturi būti netikėtumų, todėl dēzl 760LT perspės Jus apie pavojus kelyje (staigūs posūkiai, nuokalnės, apribojimai sunkvežimiams). Greičio apribojimai sunkvežimiams pasirodo prietaiso ekrane tuo atveju, jei jie mažesni negu greičio ženkluose visiems automobiliams. Jūs galite pakoreguoti greičio apribojimus prietaise 760LT patys, kad informacija būtų aktuali.
Skambinkite su laisvų rankų įranga
Modelis dēzl 760LT turi savyje belaidę Bluetooth® technologiją, o taip pat įdiegtą mikrofoną и garsiakalbį skambučiams laisvų rankų režime. Tiesiog suporuokite prietaisą su bet kokiu mobiliu telefonu su Bluetooth ir kalbėkitės per 760LT, neatitraukiant dėmesio nuo kelio. Surinkti numerį galite pasinaudoti jautriu lietimui dēzl ekranu. Norėdami atsakyti į skambutį palieskite ekraną ir kalbėkite į įdiegtą mikrofoną. Taip pat prietaise įdiegtas patogus skambinimas pasirenkant iš kontaktų sąrašo.
 
Duomenys apie pagrindinių kelių atributus, ypatingai aktualius didiesiems sunkvežimiams (fūroms) - šiuo metu yra 22 Europos šalims (Austrija, Belgija, Kroatija, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Vengrija, Airija, Islandija, Italija, Liuksemburgas, Olandija, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija ir UK). 5 Europos šalyse (Belgija, Olandija, Liuksemburgas, Islandija ir UK)  šie duomenys jau apima ir pagrindinius ir antraeilius kelius. 

Kaip ir visi kiti GARMIN Nuvi serijos navigatoriai, šis modelis tiekiamas komplekte su:
- automobiliniu laikikliu
- maitinimo/įkrovimo laidu iš 12V cigarečių pridegėjo lizdo
- auto panelės tvirtinimo disku 
- trumpa atmintine 

  
100% patikimumo garantija.
Visi garantiniai, pas mus pirkti Garmin įrenginiai gedimo atveju, keičiami naujais be jokių išlygų.
Tai GARMIN garantuoja !

Trumpa apžvalga: 

 

Savybės
Baterija Lion. akum.
 
3D pastatų vaizdavimas nėra
 
MP3 grotuvas nėra
 
Žemėlapis City Navigator Europe
 
Eismo FM RDS-TMC Yra (komplekte)
 
Lietuviškas meniu yra
 
Eismo juostų nuor. yra
 
DCS integruota
 
Kelionių asistentas yra
 
PC kabelis nėra
 
Jungtis USB
 
TTS “text-to-speech” yra
 
FM siųstuvėlis nėra
 
Valiutų skaičiuoklė yra
 
Baterijų darbo laikas iki 4 val.
 
Imtuvo tipas SiRFStarIII
 
WAAS/EGNOS yra
 
Papild. GPS antenos jungtis nėra
 
Svoris (su baterijomis) 352
 
Atsparumas vandeniui IPX0
 
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga yra
 
Ekrano tipas WQVGA color TFT
 
Ekrano dydis, mm 154 x 86
 
Ekrano raiška, pix 800 x 480
 
Maršruto taškai (waypoints) 1000
 
Išsaugoti maršrutai/taškai 15
 
Automatinis maršrutizavimas yra
 
Automatinis tarp. taškų rūšiavimas yra
 
Garsiniai perspėjimo signalai yra
 
Duomenų kortelė microSD
 
Maitinimo įtampa, V 12/24
 
Mygtukų užrakinimas yra
 
Dydis, mm 187 x 114 x 23
 
Pagalba ekrane (help) yra

Joks klientas nereiškia nuomonę šiuo momentu.

Tiktai registruotas vartotojas gali skelbti naują komentarą.

Krepšelis  

(tusčia)

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių

reklama