visiGPS

Gamintojai

reklama

Tomtom TMC/RDS antena

Eismo informavimo sistema, pranešanti apie spūstis ar kt. sudėtingas eismo sąlygas jūsų maršrute (atskirai įsigyjamas TMC priedėlis).

Smulkiau


100,00€

Likutis: Šia preke nebeprekiaujame

0 vnt


Notify me when available


Paskirtis: eismo informavimo sistema, pranešanti apie spūstis ar kt. sudėtingas eismo sąlygas jūsų maršrute (atskirai įsigyjamas TMC priedėlis).
Tinka visiems navigaciniams aparatams Tomtom be specialios TMC jungties.
Kaip veikia: jei jūsų kelyje yra spūstis, programa iš anksto parodo specialų ženkliuką bei atstumą iki spūsties. Jį paspaudus, atsidaro langas su smulkia informacija (spūstis žemėlapyje, užtrukimo laikas, ilgis, priežastis) bei maršruto perskaičiavimo mygtukas. Paspaudus "perskaičiuoti", programa perskaičiuoja maršrutą aplenkdama spūstį, parodo sutaupyto atstumo ilgį ir paklausia, ar norite važiuoti nauju maršrutu. Viskas jūsų pasirinkta kalba (pvz. lietuviškai).

TMC (eismo pranešimų kanalas - Traffic Message Chanel) pranešimus apie spūstis, remontą, avarijas, pavojingas eismo sąlygas nemokamai platina radijo stotys. Šią informaciją jos gauna centralizuotai iš eismo priežiūros tarnybų ir automatų.
Kur veikia: Austrija, Belgija, Danija, Čekija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė (Anglija), Norvegija, Olandija, Prancūzija, Slovakija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Vokietija.

Kaip naudoti: įkišti TMC antgalį į Tomtom aparatą, anteną prilipdyti ant priekinio lango. Aparate automatiškai pasileidžia TMC programa.

Gamintojas Tomtom International BV, Nyderlandai /

Joks klientas nereiškia nuomonę šiuo momentu.

Tiktai registruotas vartotojas gali skelbti naują komentarą.

Krepšelis  

(tusčia)

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių

reklama